Hakkımızda

Elektrotime Elektronik Güvenlik ve Kontrol Sistemleri 1998 yılında kurulmuş ve sürekli yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek bu günlere gelmiştir. Firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ile kişi, kurum ve kuruluşların korunmasını amaçlamaktadır.
Elektrotime Elektronik Güvenlik ve Kontrol Sistemleri 17 yılı aşkın bir süredir nitelikli ve profesyonel Kadrosu ile fiziki güvenlik hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri sunar. Elektrotime Elektronik Güvenlik ve Kontrol Sistemleri güvenlik çözüm ortağı olarak, müşterilerinden gelebilecek güvenlikle ilgili taleplerini, yetkin eğitmenler tarafından profesyonelce eğitilmiş elemanlarıyla en iyi şekilde karşılar.
Elektrotime Elektronik Güvenlik ve Kontrol Sistemleri, profesyonel kişilerce yapılan risk analizi ile ihtiyaca uygun fiziki ve teknolojik alt yapının oluşturulması, var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirmektedir.
Vizyonumuz
Belirlediğimiz ve benimsediğimiz değer ve kalite anlayışını, çalıştığımız tüm müşteri ve personelimizle paylaşarak organizasyonumuzun temel taşlarından olan yapısal ve deneyimsel zenginliğimizi ölçü belirlemeksizin daha üst seviyelere taşımaktır.
Misyonumuz
Hızla gelişen sektörümüzde ihtiyaçları en üst düzeyde ve en hızlı algılayan organizasyon niteliğine sahip olup en etkin çözümü üreterek sektörde kalite farkı yaratmaktır.
Değerlerimiz
Güvenlik, devamlılık ve işlerlik boyutunda ve güncellenmesi yönünde önemi olan hata kabul etmeyen son derece kritik bir olgudur. Elektrotime Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Entegre Alarm ve Elektronik Geçiş Kontrol Sistemleri’nde 17 yıla yakın bir süredir çeşitli kuruluşlara hizmet vermektedir. Yüzlerce kameranın, onlarca kapının tek bir merkezden takip edildiği bu sistemler gelişen teknolojiye sürekli ayak uydurmakta, başarılı bir teknik servis desteği ile işlerliğini sürdürmektedir.